Veiling

De veiling wordt georganiseerd door Marjo Hoedemaker, Senior Zoo Advisor van Dierenpark Amersfoort.

Kunstenaars Jos Straathof, Marion Smid, Michel van Noort, Gerdi Wind, Ellen Voets en Loes Hill stellen een of meerdere van hun bijzondere kunstwerken beschikbaar voor de veiling. Een van de pronkstukken is het prachtige bronzenbeeld dat Rob Faber beschikbaar stelt. Ook is er een mooi beeldje met 3 olifantjes op een brug. Dit beeldje is gemaakt van de ivoornoot. Andere veilingstukken zullen binnenkort bekend gemaakt worden.

   Beschikbaar gesteld door Rob Faber

Kunstwerk van Jos Straathof

Kunstwerk van Jos Straathof

   Kunstwerk van Ellen Voets

    Beeldje gemaakt van ivoornoot.

   Voetballertje van Marion Smid

Kunstwerk van Michel van Noort

   Kunstwerk van Loes Hill

     Kunstwerk van Loes Hill

       Kunstwerk van Loes Hill